SEO & Copywriting

Zviditelníme a zatraktivníme váš web

SEO & Copywriting patří mezi nejefektivnější, nejlevnější a nejtrvalejší způsoby, jak být o krok před konkurencí. Nepodceňujte sílu SEO a textů na Vašem na webu!

Zvyšte návštěvnost svého webu, zviditelněte jej a zvyšte tak svůj zisk!

SEO & Copywriting | eSoul | Buďte o krok před konkurencí

SEO

Buďte o krok před konkurencí

Nebudeme Vás zde zatěžovat přemírou odborných výrazů spadajících pod  SEO analýzu a s ní spojené procedury.  Laicky řečeno, cílem je posouvat Váš web nebo e-shop na stále vyšší pozice mezi konkurencí.  I přes efektivitu tohoto nástroje však není možné očekávat viditelné výsledky, jako je třeba zvýšení tržeb, v krátkém časovém úseku. První promítnutí výsledků bývá patrné v jednotkách měsíců.

V našich řadách naleznete odborníky na search engine optimalization analýzu, jejichž práce a výsledky hovoří sami za sebe. Proto se na nás neváhejte obrátit i v souvislosti s touto činností.  Rádi vyslechneme Vaše požadavky, reálně zhodnotíme možnosti, doporučíme a následně zrealizujeme vše potřebné. Kromě toho, že vypracujeme podrobnou analýzu, jsme schopni změny následně implementovat do webových stránek. Díky tomu nebudete muset shánět další firmu.

Dobré texty a správná klíčová slova jsou základem.

Nadpisy a jejich struktura před námi neutečou.

Nezapomeneme ani na interní a externí odkazy.

SEO + online marketing, aby vás Google miloval.

Copywriting

Další velice často opomíjenou složkou marketingu jsou profesionální texty, tzv. copywriting. Díky schopnostem našich copywriterů měníme slova na peníze.
Skvěle napsaný text nejenže předá informace, ale také vzdělává, láká a především prodává.

Vytvoříme obsah webů, poutavé reklamní texty, články, popisky na e-shop a zajistíme také gramatickou a stylistickou úprava textů.

Pokud svůj projekt cílíte do zahraničí, je potřeba myslet i na úpravu zahraničních textů. Pro tyto situace nabízíme překlady. Námi přeložené texty rovnou projdou rukama copywritera, abyste je nemuseli znovu upravovat.