Online marketing

S námi se o vás dozví celý svět

Mít krásný a funkční web je jen půlka úspěchu. Samotný web klienty nepřivede a produkt neprodá. V tuto chvíli přichází na řadu online marketing.

Častým problémem je, že podnikatel nebo firma neví, jak svůj produkt nebo službu prezentovat a prodat. Proto je tu eSoul! Přijdeme s nápadem, postaráme se o online marketing a zajistíme, aby se prodeje nebo jiné konverze brzy dostavily.

Online marketing | eSoul | Zajistíme, abyste byli vidět

Google Ads & Sklik

Naše hlavní parketa

Když něco nemůžete najít, „strýček“ Google poradí a v eSoulu to víme.

Proto v našem týmu naleznete certifikované odborníky pro Google reklamu ve vyhledávání a v nákupech. Kampaně na Google spouštíme na základě analýzy podložené daty.

Z toho důvodu nedáme ránu bez Google Analytics, Google Tag Manageru a Google Search Console.

Přenechejte online marketing eSoulu a hoďte starosti za hlavu. Postaráme se o tvorbu reklamních kampaní, jaké vyhledávače ještě neviděly.

Online marketing zajistí Vašemu projektu růst.

Vytvoříme originální reklamy, která upoutají.

Placená reklama a dobré SEO zaručí skvělé výsledky.

Zvolíme strategii, abyste dosahovali zisku.

Optimalizace online kampaní

Máte již běžící kampaně a přijde Vám, že je jejich výkon nedostačující? I v tomto případě jsme tu pro Vás. Vaše kampaně projdeme, zanalyzujeme a zjistíme, proč nefungují. Nebyl by to eSoul, kdyby Vaše podnikání neposunul dále. Nejenže odhalíme nedostatky, ale navrhneme a provedeme optimalizaci stávajících kampaní.

Nejraději však máme výzvy v podobě tvorby komplexní marketingové strategie pro daný projekt. Pokud chcete, aby Vaše podnikání bylo úspěšné, vsaďte na eSoul a jeho marketingový tým.

Záruka kvality

Jelikož věříme, že s dobrým marketingem prodáte cokoliv a víc hlav víc ví, úzce spolupracujeme s Lukášem Lískovcem a jeho ForEcom AdTech agenturou.

Lukáš je Google Partner, za kterým stojí spousta úspěšných projektů. Díky spolupráci eSoul & ForEcom dostanete kvalitní výsledky. Níže pár slov přímo od Lukáše.

 

Od stážisty po certifikovaného Google partnera a vlastní podnikání. Během své praxe jsem působil v několika agenturách a firmách, řešil jsem projekty pro mezinárodní klienty jako Invia, Mall, Kiwi, Škoda a další. Přes 5 let působím jako freelancer v oblasti marketingu a rozvoje projektů pro malé a střední firmy. Zároveň jsem za tu dobu pomohl vybudovat několik projektů, ve kterých mám podíl.

Správa sociálních sítí

Síla sociálních sítí je neustále na vzestupu, proto ani v eSoul nemůžeme zůstat pozadu a sociální sítě zanedbávat. Zajišťujeme kompletní správu sociálních sítí včetně tvorby zajímavého a poutavého obsahu.

Na začátku naší spolupráce si společně stanovíme cíle, kterých společně dosáhneme. Díky správně zacílené a nastavené reklamě na Facebooku a Instagramu dostaneme vaši značku do podvědomí potenciálních i stávajících klientů.

Denně zajistíme komunikaci se zákazníky a díky profesionální video reklamě z naší dílny v kombinaci s další online reklamou vás budou mít klienti neustále na očích.