Grafika

S naší grafikou na vás klienti nezapomenou

Grafika je první věc, kterou klient spatří. Není to text, ale vizuál. Pokud nezaujme, o klienta přijdete.

Originální provedení, nezapomenutelné logo a veškerá grafika je to, proč si Vás klienti zapamatují.  Grafická identita je to, co vyjadřuje povahu projektu a vdechuje mu duši.

Grafika | eSoul | Pokud nezaujmete klienta, přijdete o něj

Grafické služby

Naše služby se zaměřují především na online grafiku, jelikož víme, jak je pro každý projekt důlěžitá.

Online projekt bez dobré grafické identity jako by neexistoval. Zároveň si uvědomujeme, že zanevřít na offline, by byla chyba.
Proto v našem portfoliu služeb naleznete i tvorbu katalogů, letáků a vizitek.

Webdesign

Nejen kvalitní obsah, ale především design webových stránek je základem úspěšného projektu. Navrhneme design Vašeho webu pro všechny zařízení od počítačů přes mobilní zařízení až po tablety.

Tvorba loga

Navrhneme nové logo nebo provedeme redesign starého loga tak, aby se stalo snadno zapamatovatelným a přesně vystihovalo duši Vašeho projektu.

Reklamní bannery

Součástí kvalitního online marketingu je kvalitní obsah. Vytvoříme reklamní bannery pro Váš web nebo sociální sítě.

Tvorba katalogů, letáků a vizitek

Někomu se může zdát, že offline marketing patří do starého železa. Nám ne! Kvalitně zpracovaný leták, katalog nebo vizitka dokáží úžasně odrážet firemní kulturu a zároveň slouží k prezentaci Vašich služeb nebo produktu.

Kolabo, náš partner v grafice

Jako nezávislé uskupení freelancerů jsme v létě 2019 uzavřeli spolupráci s Ondrou Pospíšilem a jeho Kolabem. Věříme, že kvalitní lidé se musí navzájem podporovat a navzájem se vzdělávat. Ondra a jeho tým jsou specialisté nejenom na grafiku, ale Ondru a jeho tým využíváme především, když potřebujeme pomoci v oblasti online grafiky. Více slov o Ondroví naleznete níže.

Na volné noze se zabývám primárně webovým designem a digitální strategií. Ve volných chvílích poskutji konzultace, školím, pišu blog a tvořím první český sešit pro webdesignéry - POONBOOK. Přitahují mě zajímavé příběhy a produkty s duší. Mám přehled v marketingu a copywritingu. Dlouhodobě spolupracuji s předními českými odborníky na webové aplikace a informační systémy. Několik let jsem pomáhal společnosti Riganti pořádat největší vývojářskou .NET konferenci v ČR.
Grafika - Ondřej Pospíšil | eSoul
Ondřej Pospíšil