Tvorba webových stránek

Tvoříme a optimalizujeme webové stránky

Tvorba webových stránek a jejich optimalizace je alfou a omegou téměř každého projektu. Doba se posouvá a je potřeba si přiznat, že bez webových stránek, jako by Váš projekt neexistoval.

Při tvorbě webových stránek klademe důraz na rychlost, funkčnost, bezpečnost a první dojem.

Tvorba webových stránek | eSoul tvoří a optimalizuje weby

Jak tvoříme webové stránky

Při tvorbě webových stránek klademe důraz na rychlost, funkčnost, bezpečnost a první dojem.

Pokud návštěvníka nezaujme landing page a nezanechá v něm emoce, nejenže nebude pokračovat v prohlížení Vašich stránek,
ale ani se na ně nevrátí. Tvorba webových stránek se díky široké nabídce různých firem, jako je Shoptet, Shopify, Wix apod. může zdát
jako snadná disciplína, kterou hravě zvládnete sami doma. Částečně máte pravdu, ale vytvořit kvalitní webové stránky potřebuje zkušenosti.

Tvorba webových stránek na CMS WordPress

Srdcem našich projektů je redakční systém WordPress. Jedná se o svobodný a otevřený software, který nabízí v podstatě neomezené možnosti.
Mezi hlavní výhody WordPressu patří jeho flexibilita, snadná správa, bezpečnost, možnost integrace, rychlost, snadná tvorba funkčního e-shopu  a navíc je SEO friendly. S WordPressem v kombinaci s dobře nastaveným SEO pluginem bude Váš web Google milovat.

Mnozí naopak tvrdí, že WordPress není bezpečný. Pokud je web dobře zabezpečený, jeho největším nepřítelem je jeho majitel, který se o něj nestará.

Přibližně 35% všech webových stránek běží právě na CMS WordPress a toto číslo neustále roste.

Optimalizace webových stránek

Tvorba webových stránek je věc jedna, ale může nastat i situace, kdy již máte webové stránky hotové. Pokud již máte webové stránky, ale nejste spokojeni s jejich funkčností a rychlostí, naše služba optimalizace webových stránek je pro vás tou pravou volbou. Po prvotní analýze webových stránek určíme, jaké kroky je potřeba podniknout, aby došlo ke zlepšení výchozí stavu. Tento scénář Vám představíme včetně nacenění a pokud si vše odsouhlasíme, vrhneme se do optimalizace. Vždy ukládáme data z testování před a po optimalizaci, abyste viděli jasný důkaz, zda došlo ke zlepšení.

Naše projekty

Our Love Challenges

Our Love Challenges je dceřinný web společnosti Mementerra. Zabývá se prodejem “deníku pro zamilované”, proto jsme pro ně vytvořili e-shop. Webové stránky jsou vytvořeny pro zákazníky z USA.

Sittardia

Tvorba webových stránek pro společnost Sittardia proběhla ve spolupráci s Forecom. Vytvořili jsme nové webové stránky, které slouží zároveň jako prezentace společnosti, ale i jako e-shop s pokročilými funkcemi.

Sittardia | eSoul tvoří a optimalizuje webové stránky

Blocks

Blocks je multifunkční systém, který vám poslouží jako prostředník mezi rezidentem a kurýrem ve vaší budově nebo obchodě, stejně jako IoT boxy ve vašich agilních pracovních prostorách.

Multifunkční chytré systémy boxů, které splní většinu vašich potřeb, pro který jsme vytvořili prezentační webové stránky.

 

Heidi Janků

Ve spolupráci s Kolabo jsme redesignovali webové stránky pro zpěvačku Heidi Janků.

Fit & Tasty

Fit & Tasty je koncept založený na kvalitním životním stylu a s tím spojeném zdravém a chutném stravování. Fit & Tasty zajišťují svým klientům právě chutné a zdravé stravování. Pro jejich účely jsme vytvořili e-shop.

SK Kladno

Sportovní klub Kladno (SK Kladno) je český fotbalový klub založený 15. února 1903 pod původním názvem Sportovní kroužek Kladno. Vzhledem k tomu, že SK Kladno má mnoho mužstev dle ročníku bylo za cíl vytvořit webové stránky, kde budou informace pro všechny ročníky na jednom místě. Doposud takový web neexistoval. Mimo jiné zde naleznete veškeré aktuality a další klíčové informace.

 

Jan Šimral

Ve spolupráci s Amadeus Design (Petr Kopecký) jsme vytvořili prezentační webové stránky pro Jana Šimrala, nezávislého PR konzultanta.

Tvůj Správce

Tvůjsprávce garantuje nájemné od roku 2015. Hlavní prioritou je zajistit majitelům nemovitostí „Pronájem bez starostí“. Pro jejich účely jsme vytvořili nové prezentační webové stránky.

Doglead

Doglead je e-shop nabízející ručně vyráběné obojky a vodítka z revolučního materiálu BioThane®. Vytvořili jsme pro ně nový e-shop.

Rubber

Společnost F R A M s.r.o. byla založena v roce 1990.
Zabývá se lisováním tvarových gumových výrobků do velikosti 1200x1200mm. Jejich starý e-shop nesplňoval moderní požadavky, proto se obrátili na nás.

Studio Muun

Minimalistický e-shop sloužící k prodeji designových ručně vyráběných náušnic. Studio Muun si zakládá na tom, že každý kousek je naprostý originál a je velice osobitý. Proto motto „as unique as you“.

Bytecheck

Tvorba nových webových stránek pro společnost Bytecheck s.r.o. proběhla v roce 2018. Jsou specialisté na kvalitu staveb a zajistí bezvadné bydlení. Ušetří vám spoustu času, peněz a díky nim se vyhnete zklamání z nového bydlení. Pro jejich prezentaci jsme vytvořili nové webové stránky.

 

Gympole

Gympole s.r.o. je česká firma, která vyrábí tyče a další produkty na pole dance. Zaměřují se především na kvalitu a flexibilitu, aby vždy vyšly svým klientům vstříc. Z toho důvodu jim jejich staré webové stránky přestaly dostačovat a oslovili nás. Pracovali jsme s grafickým návrhem od grafika, který jsme mírně pozměnili tak, aby více vynikl firemní styl. Zadáním bylo vytvořit moderní responzivní web, který klientům rychle poskytne všechny potřebné informace a zároveň umožní provést online nákup produktů.

Lukáš Lískovec

Od stážisty po certifikovaného Google partnera a vlastní podnikání.

Během své praxe působil v několika agenturách a firmách, řešil projekty pro mezinárodní klienty jako Invia, Mall, Kiwi, Škoda a další. Přes 5 let působí jako freelancer v oblasti marketingu a rozvoje projektů pro malé a střední firmy. Zároveň za tu dobu pomohl vybudovat několik projektů, ve kterých má podíl.

Trickpad

Trickpad založil David Gregor, což je úspěšný mladý podnikatel, který kromě Trickpadu vlastní a provozuje BumperBalls, kromě toho je to náš blízký přítel. David nás oslovil, jelikož potřeboval funkční a moderní e-shop pro svůj nový produkt – Airtrack. Tvorba webových stránek byla od počátku pod naší taktovkou.

Bumperballs

Za projektem BumperBalls stojí náš, již zmiňovaný, přítel David Gregor. BumperBalls měl své webové stránky, ale jak plynul čas, stránky začaly být zastaralé a navíc byly bohužel napadeny. Padlo rozhodnutí, že stránky se budou tvořit nové. Jelikož máme Davidovu důvěru, měli jsme při tvorbě stránek volnou ruku. Jedinou podmínkou byla implementace rezervačního systému. V jednoduchosti je síla, proto jsme vsadili na jednoduchý design a strukturu stránek. Uživatel všechny potřebné informace nalezne na homepage a tím je proces rezervace značně urychlen.

Zástavy aut Ostrava

Společnost ZASHOS s.r.o. (Zástavy aut Ostrava) se zabývá zástavou aut a dalších motorových vozidel. Pokud nemáte hotovost a potřebujete
rychle peníze k jakémukoliv účelu, jsou tu pro Vás.

Truhlářství Plánice

Zakázková výroba eurooken, špaletových oken, vchodových a interiérových dveří, kuchyňských linek a dalších doplňků interiérů.

Hannane

Cukrová depilační pasta Hannane je přírodní český produkt s unikátním složením.
Receptura přesto vychází z původní tisícileté tradice a zůstává zachována.
Pasta je stabilní konzistence a neroztéká se ani při vysokých teplotách. Pro prodej cukrové paty jsme vytvořili e-shop.

 

Dressibly

Dressibly je e-shop pro prodej módy, ale ne jen tak ledajaké. T2S2, kteří za Dressibly stojí, chtějí zlepšovat trh s různými produkty a službami, aby byl sociálně citlivější, neničil životní prostředí a fungoval efektivně. Tenhle projekt je vlastně výzkum. Začínají prodejem módy, která splňuje naše náročná kritéria. Všichni, kteří se podílejí na její výrobě a distribuci, dostávají férově zaplaceno. Materiály jsou vyrobené ekologicky šetrně.

Pro jejich projekt jsme vytvořili tento jednoduchý e-shop. Web sloužil částečně jako prezentace na SLOU Days, kterých se parta z T2S2 pravidelně účastní.

Flower Time

Představujeme vám FLOWER TIME, originální květinářství s nadstandardními službami osobní květinářky a květinového kalendáře.

Píšťalky ACME

Píšťalky ACME jsou e-shop, který provozuje Tomáš Drvota, zakladatel eSoul. Stránka Píšťalky ACME jsou jedny z prvních e-shopů, které jsme vytvořili. I přesto, že jsou více než 3 roky staré, fungují bez jakékoliv potřeby většího zásahu.

FORECOM

S AdTech agenturou ForEcom a Lukášem Lískovcem, který je jejím zakladatelem velice úzce spolupracujeme na zakázkách zaměřující se na online marketing. Lukáš se na nás obrátil, když potřeboval někoho, kdo by se postaral o správu, optimalizaci a úpravy jeho, již nově vytvořeného, webu.

The Crown Barber Shop Kladno

Kluci z The Crown Barber Shop nabízí svým klientům luxusní prostředí s maximálním servisem. Vytvořili zcela nový barber shop v srdci Kladna. Aby o sobě dali vědět a poskytli klientům možnost online rezervace, potřebovali svoje webové stránky. Jejich nejsilnější “zbraní” jsou nůžky, proto oslovili nás, abychom jim pomohli s tvorbou webových stránek. Zadání znělo jasně: “Jasné, stručně a chceme rezervační systém.” Na finální produkt se podívejte sami.

Eustoma

Paní Petra Bechyňová, DiS., která pracuje jako dentální hygienistka od roku 2002, nás požádala, abychom ji vytvořili jednoduché webové stránky, na kterých bude prezentovat svoje služby a důležité informace. Webové stránky Eustoma.cz jsou zajimavé v jedné věci – celá tvorba webových stránek proběhla bez použití jakéhokoliv placeného prvku, kromě šablony. Díky tomu jsme se při tvorbě stránek setkali s určitými omezeními, ale v poměru cena X výkon si dovolíme tvrdit, že stránky naprosto splní své účely.

H&S Catering

H&S Catering je menší cateringová společnost zabývající se menšími akcemi. Jelikož se s jedním ze zakladatelů osobně známe, oslovil nás ve chvíli, kdy spouštěli svojí cateringovou společnost. Webové stránky slouží jako jednoduchá prezentace jejich nabízených služeb a zároveň jako kontaktní prostředek.

Pojďme se pobavit o spolupráci

Pojďme společně pracovat na Vašem businessu.

Sjednejte si bezplatnou úvodní konzultaci ještě dnes a společně si promluvíme o vhodných řešeních pro vaši společnost.

Pomůžeme vám odlišit se od konkurence.